back to top
RON - Română (nou) leu
EUR
4,98
USD
4,82
GBP
5,98
-8.2 C
Târgu Mureș
RON - Română (nou) leu
EUR
4,98
USD
4,82
GBP
5,98
-8.2 C
Târgu Mureș
spot_img
Prim-planHaihui prin Târgu Mureș

Haihui prin Târgu Mureș

Data:

Câteva imagini din Orașul Trandafirilor unde nu vezi momentan florile care-i dau supranumele municipiului Târgu Mureș. Surpriza a venit nu de la flori, ci de la cei care citeau cărți oriunde. Plimbarea foto a început din Piața Teatrului și a continuat prin Piața Trandafirilor, apoi a luat sfârșit la cetatea medievală.

Urmărește-ne pe Google News

CeasulCetatii.ro este un proiect de jurnalism care își păstrează independența față de orice influență politică, ideologică sau comercială.

Dacă doriți să susțineți jurnalismul independent, puteți contribui cu donații către CeasulCetatii.ro aici.

De ce să ne susții?

Susținerea jurnalismului independent: Donând la CeasulCetatii.ro contribuiți direct la menținerea unei surse de informare neafiliate politic sau comercial. Acest lucru asigură că informațiile sunt prezentate obiectiv și fără influențe externe.

 

 

 

Distribuie:

Populare

Recomandari
Related

Plecare președintelui (LIVE suspendat)

Transmisiunea live prin care președintele Klaus Iohannis predă jilțul...

Emisiune eveniment: Kovács Levente scos La tablă (VIDEO)

În seara asta, viceprimarul Kovács Mihály Levente a venit...

Istoria unei idei geniale de a bloca total traficul

Primarul Zoltan Soos a venit cu viziunea unei metropole...

Foto-Video. Cum a fost la marșul maghiarilor

În urmă cu 35 de ani, 100.000 de maghiari...